Chińskie auta w Polsce?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaChińskie auta w Polsce?
Oleńska zapytał 1 rok temu
Gdzieś na drodze zauważyłam takie dziwne kwadratowe auta, zastanawiam się, jaka to produkcja, bo nie znam znaczka. Zaciekawiło mnie to auto i chciałabym wiedzieć skąd jest, ile kosztuje i takie tam. Może ktoś z was widział coś takiego. Niestety nie zrobiłem zdjęcia.

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Pewnie mówisz o chińskich samochodach, aczkolwiek trudno jest to stwierdzić, bo fiat chyba też coś takiego produkuje, ale jeśli wyglądało to jak kwadratowe puszka, to w zasadzie mam stu procentową pewność, że faktycznie jest to chińczyk. Nie wiem, kto sprowadza takie auta, ale ja bym tego zakazał, bo to są metalowe puszki śmierci, każdy, kto w takiej jedzie naraża swoje życia na szwank. Gdyby ktoś mi zaproponował takie auto to bym go wyśmiał.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Takimi autami jeżdżą głównie ludzie ze wschodu, bo to auta sprowadzane z chin. Myślę, że w ciągu kilku lat i w Polsce znajdzie się dealer takich samochodów, bo są tanie jak bursz, ale bardzo niebezpieczne, gdy taka puszka zderzy się z innym autem to kierowca i pasażerowie naprawdę nie mają szans. Zresztą kompletnie nie rozumiem, dlaczego ludzie kupują tak paskudne auta, przecież one wyglądają jak konserwy, do tego mają paskudne kolory.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Miałem okazję zwiedzić Chiny i powiem szczerze, że wszyscy tam takimi jeżdżą, a jeśli nie takimi małymi autkami to podróbkami znanych marek. Kiedyś chciałem sprawdzić ile taki kosztuje i podróbka najnowszego modelu tania nie jest, ale Polak mógłby sobie na to pozwolić. Myślę jednak, że wiele znanych firm blokuje chińską produkcję, a sami Chińczycy nie chcą się pchać na nasz rynek w obawie, ze ktoś nich zedrze kasę za podróbki.

Twoja odpowiedź