Czy warto kupić amerykański samochód?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaCzy warto kupić amerykański samochód?
Amerykanstyle zapytał 1 rok temu
Strasznie podobają mi się amerykańskie samochody, klasyki a Ameryki podbiły moje serce już lata temu. Rozglądam się za takie, ale na razie nic fajnego nie wyhaczyłem. Ile może takie autko kosztować?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Jeśli chcesz kupić klasyka, który został odnowiony i jest sprawny to niestety nie licz na niskie ceny. Owszem, znajdziesz takiego za 25 tysięcy, ale dobre auta, które są zadbane kosztują średnio 50 tysięcy złotych, a nawet więcej. Możesz też kupić auto do remontu, ale przyznam szczerze, że sporo przy tym pracy i części są naprawdę drogie.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Kocham amerykańskie, stylowe auta. Są cudowne, ale faktycznie drogie, dlatego tylko nielicznie je mają, a to sprawia, że ty też chcesz je mieć. Sam się za takim rozglądam, ale powiem szczerze, że raczej składnia się ku takim niewyremontowanym. Sam jestem majsterkowiczem i sądzę, że byłaby to super przygoda w garażu. Koszty wiadomo są ważne, ale taki klasyk można świetnie wykorzystać.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Kocham klasyki i oddałabym wszystko, żeby mieć taki w domu. Ostatnio szukałam takiego, który zwiózłby mnie i mojego narzeczonego do ślubu. Nie da się zaprzeczyć, że to dość trudna kwestia, bo ceny są zaporowe, przynajmniej dla mnie, ale po drodze natrafiłam na licytację klasyków i przyznam, że cena była zaskakująco pozytywna, bo za 30 tysięcy można kupić już taki odrestaurowany, wydaje mi się, że jak na takie auto to całkiem przyzwoita cena.

Twoja odpowiedź