Jak usunąć głębokie rysy na lakierze samochodowym?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaJak usunąć głębokie rysy na lakierze samochodowym?
Wiesiek zapytał 1 rok temu
Ostatnio ktoś porysował mi auto na parkingu. Wygląda to tragicznie i bardzo chce to usunąć, ale za malowanie chcą takie pieniądze, że szkoda mi kasy. Czy istnieją tańsze sposoby, żeby zakryć takie paskudne rysy?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Jeśli rysy nie są duże możesz potraktować je woskiem. Wiele też zależy od lakieru, jaki masz. Kiedyś tak było z moim autkiem, kupiłem wosk, potarłem i rysy zostały zniwelowane, ale wiem, że ta metoda nie działa na wszystkich lakierach. W przypadku ciemniejszych jest dużo trudniej, ale też nie może przesadzać, warto wypróbować, tym bardzie, że nie są to duże miesiące i naprawdę nie zbankrutujesz, jeśli spróbujesz.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Na rynku dostępne są markery, które niwelują zarysowania. Kiedyś kupiłem, wypróbowałem i byłem zadowolony. Wiadomo, że po czasie widać z powrotem, ale używasz jeszcze raz i gotowe. Ja jestem zadowolona z takiego rozwiązania, ale jeśli masz większe zadrapania to może okazać się, że to nie pomoże i malowanie całej karoserii będzie konieczne. Najlepiej zapytać, kogoś, kto na się na temacie Najlepiej doradzi, jaka metodę zastosować.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
To tylko auto! Nie popadaj w panikę. Wiadomo ryski to nic ładnego, ale czy ktoś chodzi z lupą i ocenia Twoja auto. Szczerz, nie sądzę, aczkolwiek, jeśli masz taką potrzebę możesz skorzystać z tych markerów do niwelowania zarysowań. Nie licz jednak na całkowite przykrycie rys, trochę je zakryjesz, ale nie wszystko. Kurczę, to tylko samochód, a nie coś, co widzą inni. Zastanów się kilka razy zanim wydasz kupę kasy na mało działające cuda tego typu.

Twoja odpowiedź