30,000 złotych za garaż podziemny na samochód. Opłaca się czy nie?

Nasze komentarzeKategoria: Pytania30,000 złotych za garaż podziemny na samochód. Opłaca się czy nie?
Iga zapytał 1 rok temu
Właśnie kupuję mieszkanie i mam okazję dokupić miejsce w parkingu podziemnym za bagatela 30 tysięcy. To duża kwota, dlatego zastanawiam się, czy warto. Jak garażowanie wpływa na stan auta itd.? Czy faktycznie powinnam zastanowić się nad takim rozwiązaniem?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Powiem Ci, że teraz to już ma mniejsze znaczenie, niż jeszcze 5 lat temu. Tak naprawdę minęły te czasy, gdy w ogłoszeniach podkreślało się, że auto było garażowane. Oczywiście niektóre samochody można dzięki temu drożej sprzedać, ale szczerze powiem, że nie ma tutaj żadnej zasady, może być i tak i tak. Jeśli masz taką możliwość to kup to miejsce parkingowego, wiadomo, zawsze to bezpieczniej, po drugie, jak będziesz chciała to możesz zawsze sprzedać to miejsce parkingowe i tyle.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Pracuje w komisie i powiem Ci, że płacimy więcej za auta garażowane, bo one faktycznie lepiej się utrzymują. Nie są narażone na taką ilość promieni słonecznych i opadów, dlatego nie niszczeją tak szybko, jak auta niegarażowane, aczkolwiek wydaje mi się, że w chwili obecnej nie ma reguły na to, czy faktycznie auto garażowane jest droższe, szczerze mówiąc te ceny niewiele się różnią, no chyba, że weźmiemy pod uwagę stan auta, wtedy faktycznie trzeba przyznać, że garażowanie sporo daje.

jdgdbhfvcbyijhdu@wp.pl odpowiedział 1 rok temu
Ja bym kupowała, nawet, jeśli byłoby to 50 tysięcy złotych. Po pierwsze parking zawsze jest monitorowany i nie ma, że ktoś ci ukradnie, nikt, kto nie mieszka w danym bloku nie wejdzie do niego, kolejna kwestia to oczywiście fakt, że samochód lepiej się utrzymuje, nie rdzewieje, a kolor nie jest jakiś tam wypłowiały. Jeśli chcesz mieć ładne, zadbane auto, to mi się wydaje, że parking podziemny, czy jakby tego nie nazwał jest tutaj najlepszym wyborem, jaki możesz podjąć.

Twoja odpowiedź