Auto z salonu czy używane?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaAuto z salonu czy używane?
Adelajda zapytał 1 rok temu
Mój mąż upiera się, żebyśmy kupili używane auto, do tej pory jeździliśmy tym, który dostaliśmy od moich rodziców, ale ja jestem przyzwyczajona do nowych samochodów. Rodzice zawsze kupowali auta z salonu i ja też uważam, że to najlepsza decyzja, a on upiera się, że lepszy jest używany. Co wy o tym myślicie?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Zdecydowanie popieram Twojego męża, moim skromnym zdaniem najlepiej jest unikać salonów. Jeśli już kupujesz nowiutkie auto tylko w leasingu. Musisz wiedzieć, że wartość auta drastycznie spada, zwłaszcza przez pierwszy rok. Kupujesz za 50 tysięcy, a potem jest warto 35, to nie jest lokata, w którą warto inwestować. Jeśli szukasz naprawdę sprawdzonego auta, kup takie, które jest sprawdzone przez specjalistów, ale nie przepłacaj w salonie, bo naprawdę nie warto.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Doskonale Cię rozumiem. Szczerze przyznam, że mam identyczne odczucia, co do samochodów z salonu. Z mężem kupiliśmy już dwa takie auta. Powiem Ci, że nie ma przyjemniejszego uczucia, niż wyjechanie z salonu nowiutkim samochodem. Nigdy nie zmieniłabym decyzji. Samochód jest Twój i nikt inny w nim nie siedział. Dla mnie to dość istotna kwestia, jeśli chodzi o auta i zdania na pewno nie zmieni. Jak samochód to tylko z salonu.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Jasne, że jest przyjemnie i w ogóle, też tego doświadczyłam, ale co z tego, jak za tę samą cenę możesz mieć dużo lepsze auto. Ja teraz, z perspektywy czasu uważam, że auto z salonu to tak naprawdę rzecz, na którą mogą pozwolić sobie tylko osoby, które faktycznie mają pieniądze na koncie. Ja już nie kupię samochodu z salonu, bo nie jestem milionerem, a tak naprawdę bardzie i tak opłaca się leasing. Masz nowe auto, trochę to kosztuje, ale oddajesz i masz z głowy, potem nie musisz się męczyć i sprzedawać tego samochodu.

Twoja odpowiedź