Mechanik zepsuł samochód – co robić?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaMechanik zepsuł samochód – co robić?
Wojtek zapytał 1 rok temu
Jakiś czas temu oddałem moje auto do naprawy i jestem strasznie zły, bo oni tak je naprawiali, że zablokowali mi radio. Jak mogę je odblokować. Ja rozumiem, że to zabezpieczenie przed kradzieżą jest, ale jestem właścicielem. Nie dostałem żadnego kodu od poprzedniego, a nie mam kasy na nowe.

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
A może pojedź do jakiejś stacji obsługi klienta, oni tam mają takie sposoby. Pojechałabym też do miejsca, gdzie Ci to zepsuli, może naprawią, to, co źle zrobili i odzyskasz radio. Czasem też warto poszukać sposobów w Internecie, przecież nie ty pierwszy, nie ostatni jesteś w takiej sytuacji i naprawdę nie ma, co zbytnio biadolić nad losem, ja spróbowałabym jakiś metod z Internetu, może akurat się uda.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Wchodzi do Internetu i wpisujesz odblokowanie radia, wyskakuje Ci tysiąc sposobów. Jeśli masz radio zamontowane fabrycznie na pewno jest na nim kod w środku, dlatego musisz kupić taki śmieszny kluczyk, który włożysz i wyjmiesz nim radio z tej szuflady, spiszesz kod i potem wpiszesz. Łatwo i szybko odblokujesz swoje radio i nie będziesz już narzekać, że nie ma, co słuchać lub trzeba kupować nowe, ludzie naprawdę potrafią pomóc w takich sytuacjach.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Kiedyś byłem w takiej sytuacji, ale kluczyk nie pomógł, bo nie było kodu, na szczęście poprzedni właściwe go miał i się udało, także nie jest to takie oczywiste, aczkolwiek faktycznie dzięki tym kluczykom wyjąłem radio. Wydaje mi się, że taką metodę stosują złodzieje. Potem miałem tylko problem, żeby włożyć je na miejsce, ciągle trochę wystaje z tej szufladki i trudno je włożyć, ale jakoś przeżyje ten fakt.

Twoja odpowiedź