Co zrobić przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaCo zrobić przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy?
Paulinka zapytał 1 rok temu
Zbliża się moment, w kutym będę mogła zrobić prawo jazdy, ale kompletnie nie wiem, jak się zabrać do tego tematu. Przede wszystkim chodzi mi o wybór szkoły nauki jazdy. Czym powinnam się kierować przy tym wyborze, żeby zdać egzamin, a nie oblać po 5 razy. Jakieś rady?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Przede wszystkim zwróć uwagę, czy nie ucinają godzin, które musisz wyjeździć. Zna takie szkoły, co to robią. Zamiast godziny jedziesz 45 minut, a musisz wiedzieć, że sporo wtedy tracisz. Kolejna kwestia to oczywiście przygotowanie instruktorów. Podpytaj uczniów danej szkoły, co o nich sądzą, ale nie rób tego przez Internet, bo najczęściej dostaniesz pozytywne opinie, które wystawili pracownicy, jako anonimowi kliencie. Szukaj wśród znajomych kogoś, kto w takiej szkole się uczył.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Trudno jest tutaj generalizować, bo dla jednego lepsza jest szkoła A, a dla innego szkoła B. Na pewno musisz jasno określić swoje potrzeby, jeśli masz już jakieś doświadczenie, a przepisy ruchu drogowego znasz na pamięć to jest ci potrzebne doszkolenie, także będziesz potrzebował innej szkoły niż osoba, która o samochodach wie tylko tyle, że jadą, mają cztery koła i potrzebują paliwa.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Unikaj szkół, które dopiero powstały, skup się raczej na ośrodkach, które istnieją od lat i mają na swoim koncie dobre wyniki kursantów, a to sprawdzisz w ośrodku egzaminowania kierowców. Warto polecić ośrodki, które specjalizują się we wszystkich kategoriach, takie, które od lat mają klientelę. Jeśli dobrze trafisz to zdasz. Zresztą w dużej mierze liczy się twoje nastawienie i umiejętności.

Twoja odpowiedź