Przyczyny wysokiego spalania?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaPrzyczyny wysokiego spalania?
Dymiący zapytał 1 rok temu
Moje auto strasznie dymi i dużo spala. Kompletnie nie wiem, jaka jest tego przyczyna, co mechanik to inna opinia. Gdzie szukać takiego, który nie chce mnie naciągnąć na dodatkową naprawę czegoś, czego nie płowieniem naprawiać?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Już dawno powinieneś pójść do mechanika. Raz, że auto może się zepsuć jeszcze bardziej, dwa, że zanieczyszczasz środowisko. Każdy samochód, który dymi, powinien dostać mandat za zanieczyszczanie środowiska. Naprawdę żałuję, że w Polsce nie ma takiego prawa. Przecież te spaliny są dla nas niebezpieczne, a jakby każdy wiedział, że za jazdę samochodem, który wydziela spaliny w takich ilością jest grzywna, od razu by oto zadbali. Problemem może być wiele rzeczy, wiem trudno tutaj zastanawiać się, co jest przyczyną. Pójdź do mechanika, pamiętaj, że wpływasz na środowisko, w którym będą żyć kolejne pokolenia.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Zawsze znajdzie się jakiś Janusz, który będzie próbował naciągnąć Cię na kolejne naprawy samochodu. Niestety, taką mamy rzeczywistość. Może Ci się to nie podobać, ale przecież jesteśmy w Polsce, gdzie każdy szuka zarobku, a jak Cię naciągnie na wymianę czegoś tam, to zarobi pieniądze. Jeśli masz wątpliwości, że nie wciska Ci kitu pójdź do innego, a najlepiej 3 różnych i porównaj. Najlepiej jest mieć mechanika w rodzinie, który powie Ci prawdę i nie będzie próbował naciągnąć, ale niestety nie każdy ma taki luksus.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Nie jest tak, że każdy mechanika będzie próbował wyciągnąć z ciebie ostatni grosz. Rynek jest teraz trudny i im zależy na klientach, więc może wystarczy zaufać człowiekowi? A z tym dymieniem i spalaniem to winowajców może być naprawdę dużo. Musisz dobrze zdiagnozować auto. Zgadzam się tez, że nie możesz zwlekać, bo zwyczajnie zanieczyszczasz nasze środowisko. Nie bądź człowiekiem, który ma gdzieś kwestie środowiska, pamiętaj, że spaliny na niego wpływają, po za tym mówisz, ze sporo pali, więc musisz tez pamiętać o swoim portfelu.

Twoja odpowiedź