Czy „anglikiem” można jeździć w Polsce?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaCzy „anglikiem” można jeździć w Polsce?
Julek zapytał 1 rok temu
Moja rodzina mieszka w Wielkiej Brytanii i ostatnio kuzyn znalazła dla mnie super auto. Moje marzenie, no, ale wiadomo kierownica po nie tej stronie, co trzeba i nie wiem, co robić. Czy takiej przekładanie kierownicy jest kosztowe i faktycznie opłaca się? A może lepiej pójść w inną stronę?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Wiele zależy od tego, jaka to jest okazja, jeśli za to samo auto w Polsce zapłacisz 10 tysięcy więcej lub w ogóle nikt go nie sprzedaje, a nowe kosztuje wielką kasę to się opłaca. Średnio zamian stron kosztuje 5 tysięcy złotych, także nie mała sumka, aczkolwiek zauważyłem, że wiele osób się na to decyduje, niektórzy jeżdżą nawet bez zmiany stron, co według mnie jest mało wygodne, ale co kto lubi.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Moim zdaniem to zmienia samochód i już tak dobrze nie wygląda, po za tym wiąże się z tym dużo pracy, jeśli chcesz mieć ładne auto to musisz sporo wydać. Oczywiście, jak jest okazja to żal nie skorzystać, ale dobrze policzy, czy tobie się to opłaca i nie chodzi tutaj tylko o zmianę stron, ale również kwestie tego, że tak naprawdę musisz to wszystko przerejestrować, a to dużo kosztuje.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Kiedyś tak zrobiłem i jestem zadowolony, samochód w środku się nie zmienił, wszystko ładnie i elegancki, trochę kosztowało, ale w Anglii kupiłem go za 15 tysięcy mniej niż w Polsce, a cala ta zamiana i wszystkie inne sprawy kosztowały mnie 7 tysięcy, czy osiem, także jestem na plusie i nie narożem, trochę się naczekałem, ale naprawdę było warto poczekać na taki samochodzik, jak ten.

Twoja odpowiedź