Czy samochód elektryczny się opłaca?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaCzy samochód elektryczny się opłaca?
Weronika zapytał 1 rok temu
Znalazłam artykuł na temat samochodów elektrycznych i wychodzi ani to, że w Norwegii, czy Szwecji są coraz bardziej popularne, tylko w Polsce nikt ich nie kupuje i trudno jest znaleźć kogoś, kto podzieli się swoją opinia, ale może tutaj uda mi się znaleźć osobę, która mi poradzi coś na ten temat. Jakie macie doświadczenia w tym temacie, czy naprawdę to kiepskie auta, a może drogie w eksploatacji?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Sama kiedyś myślałam o samochodzie elektrycznym, ale niestety mieszkam poza miastem i do pracy dojeżdżam 30 kilometrów każdego dnia. Jestem zwolenniczką ekologicznych rozwiązań, ale bałabym się, że takim autkiem zwyczajnie nie dojadę na miejsce. Myślę, ze jak wejdą takie, które długo jadą po jednym ładowaniu to ludzie zaczną się interesować i kupować. Na razie nie mamy jeszcze takich perspektyw.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Skandynawowie są bardziej świadomi tego, że trzeba dbać o nasze środowisko, a wiadomo, że spaliny z aut bardzo je zanieczyszczają. Nic dziwnego, że kupują samochody elektryczne, ale musisz pamiętać, ze ich zwyczajnie stać na takie auto, bo zarabiają, więc. W naszym kraju eksploatacja takiego samochodu jest moim zdaniem zbyt kosztów i mogą sobie pozwolić tylko elity, zresztą wiele ludzi lubi ten charakterystyczny dźwięk silnika na benzynę.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Kupiłam samochód elektryczny i powiem, że eksploatacja wcale nie jest tak kosztowna, jak wam się wydaje. Dużym plusem mojego autka jest to, że ono jest naprawdę nie duże i zmieści się dosłownie wszędzie, gdzie nie pojadę, a w mieście przecież oto chodzi. Teraz na wielu stacjach można podładować autko i mam nadzieję, że z roku na rok będzie to coraz bardziej popularne.

Twoja odpowiedź