Klasyki do renowacji?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaKlasyki do renowacji?
Olaf zapytał 1 rok temu
Chcę kupić sobie, jakiego klasyk, bo od zawsze mnie fascynują, ale nie jestem pewny, czy to dobra inwestycja. Co o tym sądzicie? Czy warto kupić coś takiego, a potem wyremontować za duże pieniądze, a może już takiego zrobionego kupić?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Nie da się zaprzeczyć, że to fajna rzecz, ale wiesz, trudno jest znaleźć części do pewnych aut, dlatego zanim wybierzesz samochód sprawdź dostępność konkretnych elementów, bo może się okazać, że wrzucisz pieniądze w auto, ale nie pojeździsz. Pamiętaj też, że rejestracja klasyka trochę kosztuje, także, jeśli mas zagraniczny budżet nie pchaj się w to. Moim zdaniem klasyk to zdecydowanie rzecz dla osób, które zajmują się tym hobbystycznie i faktycznie mają pieniądze.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Klasyk to świetna inwestycja na przyszłość. Zauważ, że jeszcze 10 lat temu każdy chciał mieć nowiutkie auto, a teraz klasyki rządzą i mają naprawdę wysokie ceny, jak dobrze zainwestujesz, możesz za 10-15 lat zgarnąć za takie auto dużą kasę, ale nie możesz wybierać malucha, czy innego podobnego auta. Wybierz raczej coś, co jest nie często spotykane, czym zachwycisz przechodniów. Na takim aucie naprawdę możesz sporo zarobić.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Też się kiedyś and tym zastanawiałem i koniec końców kupiłem takie w stanie surowym. Nie żałuję, bo remont tego auta był moim hobby przez długie miesiące, a satysfakcja po zakończonym remoncie gwarantowana. Nie zastanawiaj się zbyt długo tylko radzę bierz i remontuj. Klasyki są teraz modne, jak masz wolne weekendy możesz wozić pary do ślubów, robić imprezy. Ludzi lubią wracać do takich klimatów, także gorąco polecam.

Twoja odpowiedź