Niemieckie, francuskie czy japońskie? Auta, których marek psują się najrzadziej?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaNiemieckie, francuskie czy japońskie? Auta, których marek psują się najrzadziej?
Cesisi zapytał 1 rok temu
Francuz, Niemiec, a może Azjata? Zastanawiam się, jakie auto wybrać i padło na marki z tych krajów, czy uważacie, że niemieckie samochody są lepsze? Jakie są wasze prywatne odczucia na tę temat? Bo ja nie mogę się zdecydować.

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Z doświadczania mogę powiedzieć, że dobre są Japońskie samochody. Solidna, jakość i co ważne atrakcyjna cena. Jedyny minus to dość duże koszty za części, ale te samochody psują się naprawdę rzadko. Unikaj raczej jakiś chińczyków. Tanie to jak barszcz, ale nie warte wiele więcej, przy jakimś zderzeniu te samochody składają się w harmonijkę, także nie warto ryzykować własnym zdrowiem. Niemcy są najdrożsi, ale na pewno to najlepsze jakościowo samochody, jakie dostaniesz na rynku.  

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Każdy ma jakieś tam preferencje, jeśli chodzi o wybór samochodu. Dla jednego nie ma lepszego samochodu niż niemiecki, bo one są solidne, wykonane z naprawdę niemiecką, jakością, ale wiadomo cena tutaj nie będzie tak atrakcyjna, jak w przypadku innych aut. Najbardziej awaryjne moim skromnym zdaniem są samochody francuskie i jeśli nie chcesz ciągle odwiedzać mechanika to nie kupuj tych aut, co do japońskich to, jak już wspomniano dobre, ale części strasznie drogie.  

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Przede wszystkim musisz określić, ile pieniążków potrzebujesz, a w zasadzie ile masz na taki wydatek. Często działabym zbyt pochopnie i kupujemy coś, co nie jest warte swojej ceny. Jeśli masz więcej pieniędzy to wybierz Niemca. Solidna, niemiecka marka, na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dużo mniej zapłacisz za francuza, wiadomo nie ma tutaj niemieckiej, jakości, ale te auta nie są złe, a po za tym mają naprawdę ładny designem. Azjaci tak, ale z Japonii, ewentualnie z Korei, nie bierz bubli z chin, bo to straszne niebezpieczne.  

Twoja odpowiedź