Nissan 350z – czy warto?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaNissan 350z – czy warto?
Robert zapytał 1 rok temu
Mam 25 lat i mimo że do tej pory jeździłem głównie Fabią I generacji, którą dostałem na urodziny od rodziców, po 5 latach przyszedł czas, żeby zmienić to auto na coś, co mi się zwyczajnie będzie podobało. Myślałem nad naprawdę wieloma autami, bo na początku było to zarówno BMW E38, E46, jak i Honda Accord, aż do Mazdy RX-8, aż do tego Nissana 350z. Czy to auto jest kłopotliwe w eksploatacji? Szukam auta, które nie jest tak mega nijakie i nie pojawia się zbyt często na ulicach. Co moglibyście mi polecić?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Według mnie Nissan 350z to bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich aut sportowych z wyższej półki. Nie żeby Nissan miał odstawać, ale jednak marka typu Mercedes, BMW itd. robią swoje, więc Japończycy żeby zdobyć klienta, musieli w zasadniczy sposób obniżyć cenę auta. To auto jest naprawdę godne polecenia. Brzmi świetnie, wygląda zjawiskowo i jest nad wyraz komfortowe, czego zresztą nie oczekiwałem, bo mówimy cały czas w kontekście auta typowo sportowego.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Napęd na tył robi wrażenie. Może nie jest to samochód idealny, ale jak wydasz 40,000 złotych to raczej powinieneś być zadowolony. Oczywiście 350z traktowałbym raczej jako alternatywne, albo drugie auto, bo biorąc pod uwagę wysokość zawieszenia i to, że tutaj są tylko dwa siedzenia, raczej trudno korzystać z niego na co dzień. Poza tym spalanie na poziomie 18 litrów jako norma to jednak poziom, który trudno zaakceptować - szczególnie, jak nie jest się właścicielem jakiejś międzynarodowej firmy. Pozdrawiam serdecznie.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Według mnie to całkiem niezłe auto i to bardzo stylowe w dodatku. Co ciekawe, według mnie wrażenia z jazdy Nissanem 350z wcale nie są mniejsze, niż przy Porsche 911. Poza tym jest to konstrukcja w zasięgu cenowym - no może nie przeciętnego Kowalskiego, ale też nie powiedziałbym, że zupełnie nieosiągalna.

Twoja odpowiedź