Polakierowałem zderzak. Niestety różnica w kolorze między nim a nadwoziem jest duża

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaPolakierowałem zderzak. Niestety różnica w kolorze między nim a nadwoziem jest duża
Mario zapytał 1 rok temu
Ostatnio miałem stłuczkę i musiałam doprowadzić auto do stanu użytkowania, w sensie usunąć wgniecenia i pomalować, kupiłem farbę w mieszalni, ale kurczę po wykonaniu pracy widzę różnicę w kolorze. Z czego to może wynikać?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Powiem Ci, że pracuję w mieszalni i dobór takiego samego koloru, zwłaszcza, jeśli chodzi o szarości wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać, ja osobiście uważam, że jak już malujesz to cały, bo wtedy nie masz obawy, że coś będzie się różniło. My tak zawsze proponujemy kierowcom. Jak po wypadku uszkodzenia są duże, to większość wybiera rozbudowaną opcję, ale jeśli te uszkodzenia nie są jakieś wielkie, wtedy zdecydowana większość bierze małą porcję farby.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Gdyby to mój samochód został uszkodzony i wiedziałbym, że malowanie może mieć takie, a nie inne konsekwencje, to przyznam strzelcze, że zmieniłbym kolor mojego samochodu na inny. Od zawsze chciałem to zrobić, ale nie ma powodu, bo, po co zmienią, jak jest oklej, ale składnia się ku zmiano i bardzo chciałbym zmienić kolor auta, a wiadomo, że trzeba mieć pretekst. Nie to, że chce mieć stłuczkę, bo tak znikoma przyjemność, ale jeśli tylko miałbym jakąś okazję to myślę, że bym się zdecydował.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Kiedyś też miałem ten problem, ale wynikał on z mojej winy. Kupiłem wszystko w mieszalni, ale woziłem tak te farby i jedna się wylała. Potem drzwi trochę się odróżniały. Nie mogłem nikogo winić za tą różnicę. Może nie tyle mieszkania dobrała dla ciebie zły kolor, co zwyczajnie pojawiła się kwestia tego, że w lakierni, źle go wymieszkali, czy coś w tym stylu. Trudno szukać tutaj winnego, bo każdy się wyprze. Przyzwyczaisz się i nie będziesz widział tej różnicy.

Twoja odpowiedź