Prawo jazdy B1 – do czego uprawnia?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaPrawo jazdy B1 – do czego uprawnia?
Ojciec zapytał 1 rok temu
Moje 16-letnie dziecko koniecznie chce mieć prawo jazdy kategorii B1. Ja uważam, że to za wcześnie, a poza tym, po co to B1, czym można jeździć, gdy ma się takie prawko? A czy wy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Ja uważam, że dawanie praw najazdy 18-latkom to głupota, a co mówić 16-letniemu dziecku. Jeśli chcesz stracić dziecko w wypadku to najlepsza droga, żeby to osiągnąć. Takie dzieci nie mają wyobraźni, a te samochody, którymi mogą jeździć, gdy mają takie prawko niestety są nic nie warto. Małe zderzenie i tragedia gotowa. Powiedz dziecku, żeby poczekało, że to strata kasy, a na 18 dodanie lepsze auto, potem to trochę przeciągniesz i naprawdę sporo zaoszczędzisz.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Ja nie byłam przekonań, czy to dobry pomysł, ale zgodziłam się. Mieszkamy za miastem i okazało się, że to najlepsze rozwiązania na nasze codzienne problemy. Po pierwsze nie muszę już wozić mojego dziecka, jest bardziej samodzielne. Wiadomo, na początku jest strach i sama przez pół roku jeździłam z dzieckiem, ale teraz w ogóle się nie boję, bo jeździ naprawdę dobrze i uważa na drodze. Sam sprawdź, czy Twoje dziecko to dobry kierowca.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Te prawka dla małolatów to czysta głupota! Ja uważa, że dzieci w tym wieku są wyjątkowo głupie i nie potrafią ocenić sytuacji, co ma wpływ na ilość wypadków. Zobacz ile 18-letnich kierowców powoduje wypadki, ile ludzi ginie z tego powodu! A ty chcesz kolejne dziecku dać kluczyki? Ja zakazałabym tego prawka, nasze drogi nie są do tego przygotowane.

Twoja odpowiedź