Czy autostop jest bezpieczny?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaCzy autostop jest bezpieczny?
Urszula zapytał 1 rok temu
Co sądzicie o podwożeniu ludzi na stopa i wspólnej podróży z nieznajomymi. Ostatnio stało się to całkiem popularne, a ja raz na miesiąc pokonuje ponad 500 km, gdy jadę w rodzinne strony i zawsze sporo mnie to kosztuje, dlatego pomyślałam, że można tak zaoszczędzić. Pojawia się jednak pytanie, czy to, aby na pewno jest bezpieczne.

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Zawsze, jak pokonuje długie trasy, to zabieram ludzi na stopa. Oczywiście nie biorę wszystkich, jak leci, zwykle patrzę na ludzi, którzy stoją przy drodze, bo nie zabiorę jakiegoś brudasa, żeby się z nim męczyć, ale powiem wam, że poznałem tak wielu niesamowitych ludzi. Naprawdę warto zabierać ludzi na stopa. Tak poznałem gościa, z którym pracuje już długie lata, świetną ekipę, którą jeżdżę na narty. W ogóle to najlepsza rozrywka czasie podróży.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Sam kiedyś jeździłem na stopa, jak nie miałem dużo kasy, nawet wybrałem się w podróż po Europie i poznałem masę ludzi, z którymi ciągle utrzymuje kontakt, chociaż wtedy jeszcze nie było tych wszystkich portali. Teraz już się ustatkowałem, ale jak jadę w długą trasę i mam wolne miejsca to zawsze się ogłaszam. Nie chodzi o oszczędności, ale to, że ludzi też chcą się jakoś przemieścić, a ja mogę im pomóc.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Na początku obawiałam się, jak to będzie, bo tyle mówi się o jakiś atakach, ale powiem, że nie ma się, czego bać. Jeśli są chętni to zabierz ich ze sobą. Ja byłam sceptyczna do pierwszego razu, już jechaliśmy z różnymi ludźmi, młodzi, strasy, nudni, gadatliwi, śpiący. Każda podróż jest inna, a ważne jest też to, że jak jedziesz z człowiekiem, którego nie znasz i złapiecie te same fale to podróż mija szybciej niż możesz sobie wyobrazić.

Twoja odpowiedź