Czy można zamontować tempomat w aucie?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaCzy można zamontować tempomat w aucie?
Darek zapytał 1 rok temu
Chcę kupić nowe auto i teraz mam dylemat na temat tempomatu. Ktoś powiedział, że to fajne rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli często pokonujesz dłuższe trasy, ale wciąż nie jestem przekonany, czy faktycznie jest to najlepszy wybór. Jakie macie doświadczenia?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Ja kupiłem jakiś czas temu autko i potem zacząłem żałować, ze nie ma tempomatu, zwłaszcza, jak jadę po drogach ekspresowych i automatach. Sądziłem, że to zbędna rzecz, a większy silnik to strata kasy, ale powiem, że z perspektywy czasu źle oceniam swoją decyzję i też chętnie kupiłbym mocniejszy silnik i auto z tempomatem, bo to naprawdę ułatwia jazdę na drogach szybkiego ruchu.  

Anonim odpowiedział 1 rok temu
I dobre to i wkurzające. Ja z jednej strony chciałbym mieć coś takiego, bo podobno zapewnia komfort jazdy, ale z drugiej strony nie lubią urządzeń, które mnie w jakiś tam sposób mnie ograniczają i zanim zdecydowałbym się na takie rozwiązani, na pewno przemyślałbym to ze sto razy, żeby nie kupić czegoś, to potem będzie mi w jakiś sposób przeszkadzało.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Często jeżdżę w trasy, pokonuje tysiące kilometrów nawet w ciągu jednego dnia i z perspektywy czasy wydaje mi się, że auto z tempomatem byłoby lepsze Nawet już postanowiłem, że jak tylko przyjdzie ten moment, gdy trzeba będzie wymieć auto na nowe to od razu będę szukać takiego z tempomatem.

Twoja odpowiedź