Czy warto remontować stary samochód?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaCzy warto remontować stary samochód?
Idealista zapytał 1 rok temu
Mam w garażu 2 stare Łady i 2 maluchy. Samochody są do remontu, ale mam szwagra mechanika i myślimy nad przeobrażeniem tych aut w coś niesamowitego. Jak uważacie, warto, opłaca się? Co można potem z czymś takim robić?  

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Jeśli masz czas, pieniądze i chęć to remontuj! Takie samochody nie długo będą jeszcze droższe niż teraz. Wożenie do ślubu, organizowanie imprez, przewożenie ludzi, czy chociażby wystawienie tego auta w jakimś muzeum. Zdziwiłbyś się, ile można zarobić na odnowionym zabytku. Mój sąsiad miał duże fiata i sprzedał go swojemu kuzynkowi, ten założył firmę i trzepie kasę za przewożenie ludzi.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Na pewno nie jest to mała inwestycja, bo wiadomo, że taki remont sporo kosztuje, ale jeśli masz takie auta to nie daj im rdzewieć w garażu. Możesz sprzedać już teraz i trochę zarobić lub odremontować i sprzedać za grube pieniądze. Oczywiście masa pracy, ale warto. Polecam to szczególnie osobom, które kochają majsterkowanie lubią spędzać czas w garażu, jak ma Ci to robić ktoś inny to się średnio opłaca.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
No właśnie też tak uważam, że jak odnawiać to na własną rękę, żeby się opłacało. Zresztą każdy pasjonata takich aut doceniłby to, że może odrestaurować super aut. Potem możesz je sprzedać za naprawdę dobre pieniądze lub zwyczajnie możesz założyć firmę i wozić ludzi. Teraz wracamy do kalusów, zwłaszcza w trakcie wieczoru panieńskiego, czy innej podobnej imprezy.

Twoja odpowiedź