Czym kierujecie się przy wyborze mechanika? Ceną?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaCzym kierujecie się przy wyborze mechanika? Ceną?
Dario zapytał 1 rok temu
Jak wybierać mechanika, żeby nie było jakiejś porażki naprawczej?? Mam wrażenie, że jest wielu mechaników, którzy oszukują. Jedziesz z małym problemem, płacisz wielką kasę. Skąd to wynika?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Z doświadczenia powiem, że nie nic lepszego, niż znajomy mechanik i mówię to zupełnie serio. Tak naprawdę tylko ktoś, komu ufasz, bo znasz od lat powie Ci prawdę na temat samochodu. Jak dla mnie nawet sprawdzony serwis nie jest gwarancją, ze nie zostaniesz oszukany. Ja wychodzę z założenia, że naprawdę warto mieć kogoś znajomego, kto nie tyle naprawi, co powie, co trzeba i ty to zweryfikujesz u mechanika.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Najlepiej to jest samemu wiedzieć, co i jak. Jak masz podstawową wiedze o samochodzie, znacz jego wnętrz, to wiesz, co wymaga naprawy. Każdy mechanik chce zarobić, więc nie dziw się, ze wynajdzie coś nowego do naprawy. Chociaż tutaj trzeba zaznaczyć, że generalizowanie też nie jest wskazane, bo przecież nie jest tak, że każdy mechanik jest jakimś tam oszustem i będzie próbował wyciągnąć z ciebie pieniądze. Rynek jest teraz trudny i musisz wiedzieć, że wielu mechaników robi wszystko, żeby dobrze naprawiać auto bez szkody dla właściciela.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Czasem faktycznie oszukują, żeby tylko zarobić pieniądze, ale odradzam generalizowanie problemu. Ja osobiście uważam, że to nie jest kwestia tego, że dany mechanik jest oszustem, chociaż tutaj trzeba przyznać, że i takie rzeczy się zdarzają. Często to my źle eksploatujemy nasze auto. Jeśli chcesz mieć pewność, że cię nie naciąga, to pojedź do znajomego mechanika, a on na pewno nie będzie próbował wyciągnąć od ciebie pieniędzy, chociaż tez nie możesz mieć gwarancji.

Twoja odpowiedź