Ile czeka się na samochód z salonu?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaIle czeka się na samochód z salonu?
Hubert zapytał 1 rok temu
Ile czeka się średnio na auto z salonu? Kiedyś myślałem, że wchodzisz i kupujesz od ręki, ale ktoś mnie ostatnio uświadomił, ze tak nie jest. Wciąż jakoś nie chce mi się w to wierzyć, bo sam nie kupowałem auta i nikt z moich znajomych, ale może ktoś ma jakieś doświadczenie z salonami?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Oj można się zdziwić. Też kiedyś myślałem, wchodzę zamawiam, jutro mam. To mit, w którym nie ma odrobiny pracy. Niestety jest tak, ze czeka się nawet 3 miesiące, chociaż znam i takich, co cztery czekali. Jak zamawiasz podstawową wersję to wiesz masz od ręki, ale w niej możesz nie mieć nawet klimatyzacji, a wiadomo to ważny aspekt, dlatego ważne jest to, aby uzbroić się cierpliwość. Nikt nie da ci auta od ręki, nie z salonu.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Niestety taka jest prawda. Zatrudniłem nowego pracownika, który miałbyś przedstawicielem handlowym, a dla niego auto, obiecałem, że będzie, gdy zacznie pracę, czyli po 3 miesiącach od momentu, w którym zakończy współpracę z inną firmą, ale koniec końców zdarzyło się tak, że musiał jeszcze czekać dwa miesiące. Czekałem równo 5 miesięcy. Zawiodłem się na całej linii, ale oni ciągle mieli jakieś wytłumaczenie.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Oj boli to czekanie boli, kiedyś było łatwiej. Pamiętaj, jak 15 lat temu poszedł do salonu kupić auto, po dwóch tygodniach wyjechałem szczęśliwy w nowiuteńki samochodzie, 5 lat później trwało to miesiąc. Teraz, gdy kupowałem dwa auta dla firmy 4 miesiące. Człowiek ma ochotę zrezygnować, ale tak naprawdę jest mało salonów, gdzie jest taniej.

Twoja odpowiedź