Ile kosztują indywidualne tablice rejestracyjne?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaIle kosztują indywidualne tablice rejestracyjne?
Natan zapytał 1 rok temu
Ciekawią mnie personalizowane tablice, w sensie takie, gdzie sam sobie wybierasz napis. Wiem, że to sporo kosztuje, ale ostatnio widziałem jakiś taki gorszy samochód z taką też rejestracją. Co to ludziom przychodzi do głowy? Po co w ogóle robić sobie takie rejestracje?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Dla mnie to strata pieniędzy, której nie rozumiem. Taki samochód wcale nie jest bezpieczniejszy, bo tablica jest zauważalna. Każdy złodziej wie, że jak kradnie auto to wymienia tablice na inne, a nie jedzie z tymi, które są na samochodzie, przecież to logiczna sprawa, ale zwróćmy uwagę na nieco inną kwestie, czy jak mówisz cena, słyszałem, ze to 2 tysiące kosztuje, to ja się pytam, jak właściciela starego forda stać na takie coś?

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Ludzi mają dziwne pomysły, samochód z taką rejestracją jeszcze bardziej przyciąga złodziei. Ja uważam, ze taka rejestracja to strata kasy. Oklej, jak ktoś ma auto za kupę pieniędzy to niech sobie kupuje nawet 10, a co mi tam, ale nie rozumiem ludzi, którzy jadą gratem stwarzającym niebezpieczeństwo na drodze z piękną, oczywiście wybraną przez siebie tablicą rejestracyjna.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Sama mam taką tablicę i nie uważam się za jakąś głupią, po prostu tablica pomaga mi w reklamie. Prowadzę firmę, na samochodzie mam nadruk i pomyślałam, że odpowiednia tablica to też dobra inwestycja, bo przykuwa uwagę przechodniów i innych kierowców. Z perspektywy czasu uważa, że to była dobra inwestycja, bo wielu moich klientów przychodzi i mówi, że to właśnie ten element ich zajęci.

Twoja odpowiedź