Jak się parkuje?

Nasze komentarzeKategoria: PytaniaJak się parkuje?
Inka zapytał 1 rok temu
Zastanawiam się nad kupnem auta, ale obawiam się, bo kiepsko parkuje. Ćwiczyłam dużo z instruktorem i moim mężem, ale wciąż parkowanie sprawia, że zaczynam się trząść w środku. Czy wy macie jakieś sprawdzone metody nauki parkowania, a może samochód, który sam za mnie zaparkuje będzie dobrym rozwiązaniem?

3 odpowiedzi
Anonim odpowiedział 1 rok temu
Samochód sam paruje, ale tylko równolegle, nie znam aut, które zaparkują prostopadle, a przecież tak najczęściej parkujemy, prawda? Radziłabym poćwiczyć parkowanie lub kupić naprawdę małe autko. No chyba, że jeździsz w takie miejsca, gdzie miejsca do parkowania jest mnóstwo i nie musisz się obawiać, że kogoś porysujesz, ja tez się kiedyś obawiałam, ale powiem Ci, że można to przezwyciężyć, tylko trzeba się trochę postarać.

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Zawsze możesz poprosić kogoś, żeby za ciebie zaparkował. Ja wiem, że to może głupie, ale sama tak robiłam na początku, nie zawsze, bo były i takie miejsca, gdzie parkowałam bez problemu, ale zdarzało się tak, że miałam problem i nie wiedziałam, co robić. Wtedy pojawiało się pytanie dzwonić po męża, czy szukać pomocy, zawsze znalazł się miły pan, który zaparkował. Potem sama się nauczyłam parkować i teraz nie mam z tym problemu.  

Anonim odpowiedział 1 rok temu
Parkowanie to moja zmora i dlatego prosiłam męża o auto, które samo parkuje i ma te wszystkie czujniki. Radzę sobie coraz lepiej, chociaż raz dzwoniłam po kolegę, żeby mnie uwolnił z tarapatów. Koniec końców dojechałam do domu. Wiem, że stanie sytuacje są stresujące, bo nikt nie lubi być od kogoś zależny, ale przecież ludzie są bardziej uczynni niż myślimy i warto ich poprosić o pomoc.

Twoja odpowiedź